"O jakości można mówić, kiedy wracają do nas klienci, a nie produkty."

Facebook Twitter E-mail

Insektpol tlo

Ozonowanie przedszkola

Ozonowanie przedszkola pozwala na zwiększenie prestiżu placówki dzięki zachowaniu w ten sposób czystego, świeżego powietrza bez zarazków i grzybów.

Wszystkie osoby narażone są na różnego rodzaju wirusy, grzyby, bakterie i drobnoustroje. Wszystkie te zagrożenia występują w każdym znanym człowiekowi miejscu: mieszkania, domu, szpitale, środki komunikacji publicznej i pozostałe miejsca stwarzające odpowiednie warunki do rozwoju tego typu zagrożeń. Należy zaznaczyć że żłobki i przedszkola zajmują jedno z czołowych miejsc w hierarchii zagrożenia dla zdrowia. Powoduje to wiele czynników: odseparowanie pomieszczeń  od zewnętrznych zagrożeń, pozostałości żywności, duża ilość dzieci, które nie zawsze zachowują zasady higieny. Jeśli do tego dołożymy brak firmy zajmującej się monitoringiem i kontrolowaniem występujących gryzoni i owadów. Możemy być pewni, że ekspansja mikroorganizmów jest bardzo wysoka.

W takich sytuacjach zaleca się przeprowadzanie dezynfekcji metodą ozonowania. Ozon jako alotropowa odmiana tlenu ma wysokie właściwości utleniające i idealnie spełnia się w roli dezynfekanta. Dzięki czemu zapewnia wysoką skuteczność zabiegu, pozostawiając świeży zapach jak po burzy.

Dodatkową bardzo istotną zaletą powyższej metody jest brak działania zagrażającego życiu człowiekowi, a w tym wypadku dzieciom. Ozon nie uszkadza żadnych elementów wyposażenia przedszkola takich jak: meble, zabawki, akcesoria kuchenne i inne. Zwalczając przy tym wszystkie rodzaje wirusów, drobnoustrojów, bakterii, zarazków i grzybów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i posiadaniu najnowszych technologii nasza firma jest wstanie w szybkim czasie doprowadzić do 100% likwidacji zagrożeń i zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich użytkowników przedszkola. Nie kiedy dochodzi do sytuacji, w których właściciele takich placówek korzystają z usług ozonowania w ostatecznych sytuacji co jest błędne. Jest to tania i bardzo efektywna metoda zalecana przez wiele firm DDD. Jednak nie każda wykonuje daną operację rzetelnie z zachowaniem odpowiedniego stężenia.

Tagi: ozonowanie Warszawa, dezynfekcja Mińsk Mazowiecki, usuwanie przykrych zapachów, odgrzybianie Gdańsk, oczyszczanie pomieszczeń, osuszanie

 


Data Publikacji: 2015-06-02 21:32:00, Insektpol,


Ocena: 5/5 - 134 Głosów

Poleć innym ten artykuł:

Facebook Twitter E-mail

Kontakt z firmą Insektpol

kontakt Nowe Miasto Lub.:

ul. Grunwaldzka 7
13-300 Nowe Miasto Lub.
tel: +48 505 177 654
e-mail: biuro@insektpol.pl

kontakt Mrągowo:

ul. Lubelska 8b
11-700 Mrągowo
tel: +48 505 502 749
e-mail: insektpol@o2.pl

kontakt Gdańsk:

tel: +48 533 316 998
e-mail: gdansk@insektpol.pl

kontakt Bydgoszcz:

tel: +48 533 351 155
e-mail: bydgoszcz@insektpol.pl

kontakt Toruń:

tel: +48 533 351 162
e-mail: torun@insektpol.pl

kontakt Grudziądz:

tel: +48 693 707 762
e-mail: grudziadz@insektpol.pl

kontakt Warszawa:

tel: +48 732 732 770
e-mail: warszawa@insektpol.pl

kontakt Gdynia:

tel: +48 533 316 998
e-mail: gdynia@insektpol.pl

kontakt Mińsk Mazowiecki:

tel: +48 795 030 222
e-mail: minsk@insektpol.pl

kontakt Bełchatów:

tel: +48 533 342 998
e-mail: belchatow@insektpol.pl

kontakt Olsztyn:

ul. Strąkowa 49
10-846 Olsztyn
tel: +48 533 331 215
e-mail: olsztyn@insektpol.pl

kontakt Elbląg:

tel: +48 533 318 998
e-mail: elblag@insektpol.plPokaż Insektpol na większej mapie.


Insektpol Warszawa

Insektpol, dezynsekcja, dezynfekcja, fumigacja
Wszelkie prawa zastrzeżone
Własność InsektPol Tomasz Zawacki.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018

dezynfekcja Iława, fumigacja Gdańsk, dezynsekcja Lubawa, deratyzacja Warszawa, Usługi Ozonowania w Olsztynie, Odkomarzanie Ostróda, deratyzacja Mrągowo, Osuszanie Olsztyn, haccp Grudziądz, program zwalczania szkodników, dezynfekcja kurników Żuromin, Fumigacja drewna, ozonowanie Toruń, Zwalczanie pluskiew Gdańsk, zwalczanie kun, deratyzacja mazowieckie, Dezynsekcja gazowa Gdynia, odpluskwianie Sopot, odławianie dzikich zwierząt Elbląg, sprzątanie po zgonie Malbork, firma ddd Tczew, sprzątanie po zmarłych Bydgoszcz, ochrona przed ptakami Szczytno, Barczewo, maty dezynfekcyjne Ełk, Program zwalczania szkodników, likwiadacja gniazda os, zwalczanie karaluchów, fumigacja gazowa Szczytno, Tępienie Warszawa, robaki w domu, Mińsk Mazowiecki, insekty w drewnie, Siedlce, Skuteczna dezynfekcja, Dzałdowo, Dezynsekcja gazowa, Osuszanie po zalaniu, Biskupiec, likwiadacja grzyba, Braniewo, Fumigacja palet, Odstraszanie ptaków, Nidzica, Odławianie gołębi, Fumigacja gazowa, Ozonowanie Warszawa

PHP: 0,1980 s | cache. Projekt i wykonanie: 102design.pl profesjonalne strony WWW