"O jakości można mówić, kiedy wracają do nas klienci, a nie produkty."

Facebook Twitter E-mail

Insektpol tlo

Ozonowanie - złoty środek?

Ozon należy do najsilniejszych utleniaczy, dlatego znalazł szerokie zastosowanie w zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji, a także usługach odbarwiania.

Ozonowanie mieszkań, samochodów i domów.

ozonowanie mieszkań Warszawa

Jak skutecznie usunąć nieprzyjemny zapach z auta?

Zwykłe pranie tapicerki nie wystarczy. Kupujemy samochód a tam niemiła niespodzianka. Papierosy, wilgoć, zapach zwierząt. To przykre zapachy które najtrwalej wnikają do wnętrza auta. Proponujemy Państwu deodoryzcję ozonowaniem, usuwanie zapachów a także osuszanie z badaniem poziomu wilgotności. To jedyny skuteczny sposób na przywrócenie świeżości w aucie.

Twój dom został dotknięty pożarem? Zalaniem?

Metoda ozonowania jest idealna do pomieszczeń dotkniętych pożarem, zalaniem. Walka z zapachem spalenizny może trwać latami i zakończyć się niepowodzeniem. Jesteśmy w stanie w szybkim czasie wyeliminować te przykre i uciążliwe zapachy.

Deakaryzacja - ozon idealny dla alergików!

Ponad 300.000 osób w naszym kraju jest uczulonych na kurz domowy. Nie mogą przebywać w pomieszczeniach zakurzonych, nie mogą sprzątać. Uczulenie u nich wywołują alergeny znajdujące się w odchodach roztoczy kurzu domowego (Dermatophagoides farinae, D. pteronyssinus) na drobnych cząstkach kurzu. Ozon je skutecznie niszczy, a także ogranicza rozwój roztoczy kurzu domowego.

Wystarczy wykonać zabieg deakaryzacji metodą ozonowania raz na kwartał a osiągniemy 90% skuteczności. Domy alergików wreszcie będą bezpieczne.

Ozonowanie w służbie zdrowia.

Sterylne i idealne warunki w szpitalach zapewni zabieg ozonowania już po 12 godzinnej emisji. Szpitale, przychodnie, karetki pogotowia to miejsca szczególnie narażone na bakterie i wirusy. Ich obecność stanowi wielkie zagrożenie dla pacjentów. Dezynfekcja ozonowaniem to 100% skuteczności w przywracaniu odpowiednich warunków dla pacjentów. Zaletą tej metody jest wnikanie, dezynfekowanie trudno dostępnych miejsc. Proces ten zapobiega dalszym infekcjom a także odświeża powietrze i usuwa nieprzyjemne zapachy jakie często spotykamy w szpitalach czy przychodniach.

Hotelarstwo i gastronomia

Ceniony jest w hotelarstwie i gastronomii, gdyż z pokoi gościnnych usuwa zapachy powstałe podczas palenia papierosów, a z pomieszczeń ogólnie dostępnych np. zapachy powstałe podczas przyrządzania posiłków w kuchni, smażalni, czy pizzerii (zapach oleju po smażeniu). Pokój hotelowy z nieświeżym i zanieczyszczonym powietrzem można przemienić w świeże i pachnące pomieszczenie w ciągu 20-30 minut po wykorzystaniu ozonatora. Zabieg umożliwia przygotowanie pomieszczeń dla nowych gości w znacznie krótszym czasie.

Ozonowanie w placówkach edukacyjnych.

Szkoły, żłobki, przedszkola to miejsca w których dzieci są najbardziej narażone na infekcje i wirusy. Z uwagi na fakt, że nie wszystkie środki chemiczne można stosować w takich miejscach - ozonowanie sprawdzi się doskonale. Jako, że wnika w najbardziej trudne miejsca, usunie bakterie i wirusy nie tylko z łazienek czy leżaków ale też z zabawek i przedmiotów codziennego użytku. Ozonowanie jest w 100% metodą ekologiczną, bezpieczną dla najmłodszych.

Ozonowanie w przetwórstwie spożywczym, rybnym i mięsnym.

Żywność powinna być przygotowywana w nieskazitelnych warunkach. Tam gdzie mamy do czynienia z jedzeniem nie można stosować środków chemicznych do zachowania czystości. Ozonowanie jako metoda w 100% ekologiczna, jako jedyna może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Mięso pozbawione bakterii jest dłużej świeże i nie wytwarza nieprzyjemnego zapachu. Ozonowanie owoców i warzyw eliminuje czynniki rozkładu tj. pleśnie i grzyby co przedłuża termin przydatności do spożycia. W celu utrzymania najwyższej jakości żywności zaleca się ozonowanie lodówek, chłodziarek, lad, narzędzi jak również środków transportu towaru.

Hodowla zwierząt.

Utrzymanie odpowiedniej higieny w chlewniach, kurnikach, oborach da nam gwarancje świeżego i zdrowego mięsa. To miejsca najczęściej poddawane zabiegom ozonowania. Pozwala to na utrzymanie zwierząt w zdrowiu, nie dochodzi do  epidemii a przy okazji eliminuje się przykre zapachy. Ozonowanie doskonale sprawdzi się w schroniskach dla zwierząt czy w ogrodach zoologicznych.

Gabinety kosmetyczne i fryzjerskie.

Ozon pozwala na dezynfekcje narzędzi salonów piękności co obniża ryzyko zakażenia bakteryjnego. Usuwa także zapach środków kosmetycznych, lakierów i farb do włosów itp.

Usługi pogrzebowe.

Niezmiernie ważne jest aby miejsca w których przygotowywane jest ciało do pochówku było bezpieczne i sterylne dla osób tam pracujących. Ozonowanie zapewni odpowiednie warunki także w chłodniach, kaplicach czy karawanach. Ośrodki sportowe i szatnie Po skończonym meczu piłki na zamkniętej hali oraz w szatni mamy do czynienia z niezliczoną ilością bakterii a także z mieszaniną przykrych zapachów. ozonowanie to idealny sposób na odświeżenie pomieszczeń i zapewnienie dzięki temu komfortu sportowcom.

Zalety ozonowanie - podsumowanie.

  • deodoryzacja - usuwanie zapachów z pomieszczeń i aut
  • dogłębna dezynfekcja
  • usuwanie pleśni, grzybów, wirusów i bekterii z pomieszczeń
  • deakaryzacja - usuwanie alergenów
  • wspomaganie osuszania 

Tagi: ozonowanie Warszawa, dezynfekcja Poznań, odgrzybianie Bydgoszcz, usuwanie przykrych zapachów, ozonowanie pomieszczeń Olsztyn, Ozonowanie mieszkań Gdańsk,


Data Publikacji: 2013-06-12 11:36:00, Insektpol,


Ocena: 5/5 - 158 Głosów

Poleć innym ten artykuł:

Facebook Twitter E-mail

Kontakt z firmą Insektpol

kontakt Nowe Miasto Lub.:

ul. Grunwaldzka 7
13-300 Nowe Miasto Lub.
tel: +48 505 177 654
e-mail: biuro@insektpol.pl

kontakt Mrągowo:

ul. Lubelska 8b
11-700 Mrągowo
tel: +48 505 502 749
e-mail: insektpol@o2.pl

kontakt Gdańsk:

tel: +48 533 316 998
e-mail: gdansk@insektpol.pl

kontakt Bydgoszcz:

tel: +48 533 351 155
e-mail: bydgoszcz@insektpol.pl

kontakt Toruń:

tel: +48 533 351 162
e-mail: torun@insektpol.pl

kontakt Grudziądz:

tel: +48 693 707 762
e-mail: grudziadz@insektpol.pl

kontakt Warszawa:

tel: +48 732 732 770
e-mail: warszawa@insektpol.pl

kontakt Gdynia:

tel: +48 533 316 998
e-mail: gdynia@insektpol.pl

kontakt Mińsk Mazowiecki:

tel: +48 795 030 222
e-mail: minsk@insektpol.pl

kontakt Bełchatów:

tel: +48 533 342 998
e-mail: belchatow@insektpol.pl

kontakt Olsztyn:

ul. Strąkowa 49
10-846 Olsztyn
tel: +48 533 331 215
e-mail: olsztyn@insektpol.pl

kontakt Elbląg:

tel: +48 533 318 998
e-mail: elblag@insektpol.plPokaż Insektpol na większej mapie.


Insektpol Warszawa

Insektpol, dezynsekcja, dezynfekcja, fumigacja
Wszelkie prawa zastrzeżone
Własność InsektPol Tomasz Zawacki.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018

dezynfekcja Iława, fumigacja Gdańsk, dezynsekcja Lubawa, deratyzacja Warszawa, Usługi Ozonowania w Olsztynie, Odkomarzanie Ostróda, deratyzacja Mrągowo, Osuszanie Olsztyn, haccp Grudziądz, program zwalczania szkodników, dezynfekcja kurników Żuromin, Fumigacja drewna, ozonowanie Toruń, Zwalczanie pluskiew Gdańsk, zwalczanie kun, deratyzacja mazowieckie, Dezynsekcja gazowa Gdynia, odpluskwianie Sopot, odławianie dzikich zwierząt Elbląg, sprzątanie po zgonie Malbork, firma ddd Tczew, sprzątanie po zmarłych Bydgoszcz, ochrona przed ptakami Szczytno, Barczewo, maty dezynfekcyjne Ełk, Program zwalczania szkodników, likwiadacja gniazda os, zwalczanie karaluchów, fumigacja gazowa Szczytno, Tępienie Warszawa, robaki w domu, Mińsk Mazowiecki, insekty w drewnie, Siedlce, Skuteczna dezynfekcja, Dzałdowo, Dezynsekcja gazowa, Osuszanie po zalaniu, Biskupiec, likwiadacja grzyba, Braniewo, Fumigacja palet, Odstraszanie ptaków, Nidzica, Odławianie gołębi, Fumigacja gazowa, Ozonowanie Warszawa

PHP: 0,2738 s | cache. Projekt i wykonanie: 102design.pl profesjonalne strony WWW