"O jakości można mówić, kiedy wracają do nas klienci, a nie produkty."

Insektpol tlo

Szukamy specjalistów!

INSEKTPOL poszukuje kandydata na stanowisko technik/pracownik ds. dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji.

Wymagane:

  • prawo jazdy kat. B,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro@insektpol.pl

lub dostarczyć osobiście:

ul. Grunwaldzka 7
13-300 Nowe Miasto Lubawski
e

Biuro czynne w godzinach: 8-16. 

Tagi: specjalista D.D.D, deratyzacja Iława, ozonowanie Brodnica, fumigacja, iniekcja ciśnieniowa

 


Data Publikacji: 2014-04-22 20:14:00, Insektpol,

Kontakt z firmą Insektpol

kontakt Nowe Miasto Lub.:

ul. Grunwaldzka 7
13-300 Nowe Miasto Lub.
tel: +48 505 177 654
e-mail: biuro@insektpol.pl

kontakt Mrągowo:

ul. Lubelska 8b
11-700 Mrągowo
tel: +48 505 502 749
e-mail: insektpol@o2.pl

kontakt Gdańsk:

tel: +48 533 318 998
e-mail: gdansk@insektpol.pl

kontakt Płock:

tel: +48 693 707 762
e-mail: plock@insektpol.pl

kontakt Bydgoszcz:

tel: +48 533 351 155
e-mail: bydgoszcz@insektpol.pl

kontakt Toruń:

tel: +48 533 351 162
e-mail: torun@insektpol.pl

kontakt Grudziądz:

tel: +48 693 707 762
e-mail: grudziadz@insektpol.pl

kontakt Warszawa:

tel: +48 732 732 770
e-mail: warszawa@insektpol.pl

kontakt Gdynia:

tel: +48 533 318 998
e-mail: gdynia@insektpol.pl

kontakt Mińsk Mazowiecki:

tel: +48 732 732 770
e-mail: minsk@insektpol.pl

kontakt Łódź:

tel: +48 693 707 762
e-mail: lodz@insektpol.pl

kontakt Olsztyn:

ul. Strąkowa 49
10-846 Olsztyn
tel: +48 533 331 215
e-mail: olsztyn@insektpol.pl

kontakt Elbląg:

tel: +48 533 318 998
e-mail: elblag@insektpol.pl



Pokaż Insektpol na większej mapie.


Insektpol Warszawa

Insektpol, dezynsekcja, dezynfekcja, fumigacja
Wszelkie prawa zastrzeżone
Własność InsektPol Tomasz Zawacki.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020