"O jakości można mówić, kiedy wracają do nas klienci, a nie produkty."

Facebook Twitter E-mail

Insektpol tlo

Artykuły


Dezynfekcja i sprzątanie po zgonach, ile kosztuje i jak wygląda usługa

W przypadku usługi sprzątanie po zgonie bardzo ważna jest szybkość. Należy jak najszybciej usunąć ciało zmarłego z mieszkania, a następnie jak najszybciej przeprowadzić dezynfekcje mieszkania.

Dowiedz się więcej


Neutralizacja zapachów, metody i ich skuteczność

Nieprzyjemne zapachy potrafią naprawdę uprzykrzać życie. Na szczęście istnieje kilka skutecznych sposobów na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z pomieszczenia, mieszkania czy też pokoju.

Dowiedz się więcej


Czym są i jak pozbyć się rybików cukrowych (srebrzyków)?

Czym są rybiki cukrowe potocznie nazywane srebrzykami? Jak się pozbyć srebrzyków? Skuteczne metody tępienia rybików. Małe robaczki w łazience.

Dowiedz się więcej


Zwalczanie alergenów za pomocą Allergoff® PRO

Roztocze to niewielkie pajęczaki. Są one bardzo zróżnicowane między sobą. Najbardziej popularne metody to regularne odkurzanie pomieszczeń, pranie pościeli i zwalczanie roztoczy za pomocą odpowiednich preparatów, takich jak np. Allergoff® PRO

Dowiedz się więcej


Usuwanie zapachu kwasu masłowego

Kwas Masłowy składa się z tlenu, węgla i wodoru. Ma on postać oleistej, bezbarwnej cieczy. Charakterystyczną cechą kwasu masłowego jest jego wyjątkowo nieprzyjemny zapach. Usuwanie kwasu masłowego jest niebezpiecznym zabiegiem.

Dowiedz się więcej


Szkodniki w młynach - najczęstrze owady występujące w młynach

Młyny są miejscami szczególnie narażonymi na działanie szkodników. Wynika to przede wszystkim z faktu, że umożliwiają one szkodnikom łatwy dostęp do dużych ilości pokarmu.

Dowiedz się więcej


Strąkowiec fasolowy - groźny szkodnik fasoli

Strąkowiec fasolowy (Acanthoscelides obtectus) jest owadem z rodzinystrąkowcowatych (Chrysomelidae). Jest najgroźniejszym szkodnikiem fasoli występującym w Polsce ze równo jeśli chodzi o magazyny w których przechowywane są nasiona tej rośliny.

Dowiedz się więcej


Pest Control - monitoring i zwalczanie szkodników

Pest Control czyli monitoring i zwalczanie szkodników jakimi są gryzonie, owady, roztocza. Zabiegi te mają na celu ograniczenie lub pozbycie się szkodników negatywnie wpływających na działalność człowieka.

Dowiedz się więcej


Data Publikacji: 2013-05-24 15:18:00, Insektpol,


Ocena: 5/5 - 141 Głosów

Poleć innym ten artykuł:

Facebook Twitter E-mail

insektpol

Dla kogo jesteśmy?

wto lis 24, 2015
Autor: Jarosław Ryms

Ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją z terenu województwa warmińsko- mazurskiego, kujawsko- pomorskiego, pomorskiego i w przypadkach uzasadnionych z obszaru całej Polski, a w szczególności do zarządzających zakładami produkującymi żywność, przetwórniami, hotelami, właścicieli małych sklepów i dużych hipermarketów, administratorów, zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządców obiektów biurowych, lokali gastronomicznych, obiektów produkcji rolnej, przetwórstw rolno-spożywczych oraz klientów indywidualnych. Współpraca z nami zapewni Państwu spokój i bezpieczeństwo prowadzenia działalności.

insektpol

Marka zobowiązuje

wto lis 24, 2015
Autor: Tomasz Zawacki

INSEKTPOL proponuje Państwu najwyższą jakość świadczonych usług za najniższą cenę. Realizujemy projekty, których celem jest zmniejszanie kosztów związanych z zabiegami D.D.D. dla naszych klientów. Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i zdobywając kolejne certyfikaty poświadczające najwyższą, jakość świadczonych usług. Wdrażamy procedury ochronne przed szkodnikami zgodnie z systemami GHP, GMP i HACCP, które zapewnią Państwu bezpieczeństwo.

insektpol

Firma INSEKTPOL

wto kwi 26, 2016
Autor: insektpol

Firma INSEKTPOL to zespół profesjonalistów w branży, który cechuje nie tylko szeroka wiedza z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, ale też wysoka kultura osobista. Proponujemy Państwu swoją markę, bo już dziś wiemy, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu to, czego od nas oczekujecie, a nasi klienci wiedzą, że doświadczenie i fachowość to nasza wizytówka.

Nasi partnerzy

Docte, producent chemii

Basf, producent chemii

trioxygen, ozonowanie, ozonatory

Corneco, zwalczanie korników, spuszczel

Trojszyk, konsultacje entomologiczne

Swiat drobiu, prenumerata, gazeta

dez-der, hurtownia preparatów ddd

Kontakt z firmą Insektpol

kontakt Nowe Miasto Lub.:

ul. Grunwaldzka 7
13-300 Nowe Miasto Lub.
tel: +48 505 177 654
e-mail: biuro@insektpol.pl

kontakt Mrągowo:

ul. Lubelska 8b
11-700 Mrągowo
tel: +48 505 502 749
e-mail: insektpol@o2.pl

kontakt Gdańsk:

tel: +48 533 316 998
e-mail: gdansk@insektpol.pl

kontakt Bydgoszcz:

tel: +48 533 351 155
e-mail: bydgoszcz@insektpol.pl

kontakt Toruń:

tel: +48 533 351 162
e-mail: torun@insektpol.pl

kontakt Grudziądz:

tel: +48 693 707 762
e-mail: grudziadz@insektpol.pl

kontakt Warszawa:

tel: +48 732 732 770
e-mail: warszawa@insektpol.pl

kontakt Gdynia:

tel: +48 533 316 998
e-mail: gdynia@insektpol.pl

kontakt Mińsk Mazowiecki:

tel: +48 795 030 222
e-mail: minsk@insektpol.pl

kontakt Bełchatów:

tel: +48 533 342 998
e-mail: belchatow@insektpol.pl

kontakt Olsztyn:

ul. Strąkowa 49
10-846 Olsztyn
tel: +48 533 331 215
e-mail: olsztyn@insektpol.pl

kontakt Elbląg:

tel: +48 533 318 998
e-mail: elblag@insektpol.plPokaż Insektpol na większej mapie.


Insektpol Warszawa

Insektpol, dezynsekcja, dezynfekcja, fumigacja
Wszelkie prawa zastrzeżone
Własność InsektPol Tomasz Zawacki.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018

dezynfekcja Iława, fumigacja Gdańsk, dezynsekcja Lubawa, deratyzacja Warszawa, Usługi Ozonowania w Olsztynie, Odkomarzanie Ostróda, deratyzacja Mrągowo, Osuszanie Olsztyn, haccp Grudziądz, program zwalczania szkodników, dezynfekcja kurników Żuromin, Fumigacja drewna, ozonowanie Toruń, Zwalczanie pluskiew Gdańsk, zwalczanie kun, deratyzacja mazowieckie, Dezynsekcja gazowa Gdynia, odpluskwianie Sopot, odławianie dzikich zwierząt Elbląg, sprzątanie po zgonie Malbork, firma ddd Tczew, sprzątanie po zmarłych Bydgoszcz, ochrona przed ptakami Szczytno, Barczewo, maty dezynfekcyjne Ełk, Program zwalczania szkodników, likwiadacja gniazda os, zwalczanie karaluchów, fumigacja gazowa Szczytno, Tępienie Warszawa, robaki w domu, Mińsk Mazowiecki, insekty w drewnie, Siedlce, Skuteczna dezynfekcja, Dzałdowo, Dezynsekcja gazowa, Osuszanie po zalaniu, Biskupiec, likwiadacja grzyba, Braniewo, Fumigacja palet, Odstraszanie ptaków, Nidzica, Odławianie gołębi, Fumigacja gazowa, Ozonowanie Warszawa

PHP: 0,2658 s | cache. Projekt i wykonanie: 102design.pl profesjonalne strony WWW