usuwanie gniazd os

Firma INSEKTPOL zajmuje się profesjonalnym usuwaniem gniazd os oraz innych owadów z pomieszczeń gospodarczych, terenów działek i poddaszy domów. Likwidacja gniazd os jest zadaniem do którego wymagane jest przygotowanie, doświadczenie oraz sprzęt i środki, dzięki którym można podjąć się usunięcia gniazda os.

Likwidacja gniazd Os – Oferta naszej firmy

Zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem gniazd os i szerszeni na terenie miast: Warszawa, Piaseczno, Legionowo, Gdańsk, Gdynia, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Grudziądz, Brodnica, Elbląg, Rypin, Iława, Ostróda.

Bezpłatna wycena usługi – tel.: +48 505 177 654

Siedziba Insektpol

Insektpol Warszawa

e-mail: biuro@insektpol.pl
tel.: +48 505 177 654
ul. Grunwaldzka 7,
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

e-mail: warszawa@insektpol.pl
tel.: +48 732 732 770

Cena usuwania gniazda Os

Ususwanie gniazd os to zabieg, którego cena zależy od wielu czynników takich jak lokalizacja gniazda, wysokość na jakej jest gniazdo oraz łatwość dostępu do owadów w gnieździe. Ceny takiej usługi nie da się ustalić jednakowo dla każdego klienta. Jeśli chciałbyś poznać cenę usługi skontakuj się z nami i przedstaw swoją sytuację.

Likwidacja gniazd os

Usuwanie gniazd Os samodzielnie

Mimo iż wiele osób podejmuje się zwalczania os na własną rękę nasza firma odradza te metody. Powodem tego są zagrożenia ze strony owadów jakimi są osy. Próbując samodzielnie pozbyć się gniazda os narażamy siebie czy też inne osoby przebywające w pobliżu na nieprzyjemne skutki ukąszenia przez owady. Ukąszenie przez Osy może spowodować poważne problemy zdrowotne lub nawet doprowadzić do utraty życia.

Ukąszenia przez Osy

Pojedyńcze użądlenie przez osy nie powinno być dla człowieka niebezpieczne, ale  w zależności od wrażliwości poszczegłonych osób możę spowodować straszny ból i swędzenie. W przypadku urządleń przez osy najgrosze są te w okolicach szyi, podniebienia czy też języka. Powodują one obrzęk błon śluzowych, krtani a w najgorszym przypadku prowadzją do zablokowania dróg oddechowy.

Dlaczego nie przeprowadzać usuwania gniazd os samodzielnie ?

Odradzamy przeprowadzanie takich zabiegów jak usuwanie gniazda os samodzielnie ze względu na zagrożenie ze strony owadów oraz na jakość dostępnych w marketach środków do likwidacji gniazd owadów. Środki, które zakupimy w markecie są zazwyczaj słabsze i działają tylko chwilowo. Po zastosowaniu takich środków istnieje duże prawdopodobieństwo, że część owadów przeżyje zabieg i ponownie założy gniazdo w tym samym miejscu.

Kto likwiduje gniazda Os?

Likwidacją gniazd os i szerszeni z poddaszy domów, obiektów gospodarczy i działek zajmują się profesjonalne firmy wykonujące zabiegi dezynsekcji. W przypadku pojawienia się gniazda os należy skontaktować się z firmą i umówić na zabieg usuwania gniazda os zanim owady te zaczną stanowić poważne zagrożenie dla mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.