odkomarzanie ogrodu działki terenu

Szukasz firmy zajmującej się odkomarzaniem ogrodów, działek, terenów? Skontaktuj się z nami! Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży dezynsekcji.

Tel.: +48 505 177 654, email: biuro@insektpol.pl

Odkomarzanie

Odkomarzanie to zabieg chemicznych, którego celem jest pozbycie się brzęczących, komarowatych i muchowatych owadów z działek, ogrodów lub terenów na których wykonuje się tego typu usługę. Usługa odkomarzania to doskonała propozycja dla każdego posiadacza domku z ogrodem, działki oraz wszelkich instytucji z terenami zielonymi. Z pewnością niejednokrotnie przydarzyło się Państwu, że długo wyczekiwaną imprezę plenerową czy nawet zwykły dzień w ogrodzie zakłóciły uciążliwe komary i meszki. Zabiegi zwalczania owadów za pomocą odpowiednich metod oraz skutecznych dobranych środków chemicznych pozwalają na pozbycie się komarów nawet do kilku tygodni w zależności od stosowanej chemii.

Tego typu zabiegi odkomarzania najczęściej wykonuje się poprzez:

 • Zamgławianie termiczne
 • Zamgławianie ULV
 • Opryskiwanie
 • Opylanie

Odkomarzanie ogrodu

Zabieg odkomarzania należy wykonywać precyzyjnie i starannie. W ogrodach, parkach i zabudowaniach gospodarczych osobniki dorosłe komarów zwalcza się głównie za pomocą produktów biobójczych przeznaczonych do tępienia komarów. Aplikowane są one za pomocą opryskiwaczy lub za pomocą specjalistycznej aparatury gwarantującej opryskiwanie ultra nisko objętościowe (ULV) lub zamgławianie. Elewację budynków opryskuje się do wysokości 3 m a zarośla trawy krzaki co najmniej 30m od budynków.

Odkomarzanie działki

odkomarzanie

Odkomarzanie terenu

Odkomarzanie jest skutecznym zabiegiem pozwalającym na pozbycie się komarów, much i innych uciążliwych owadów na kilka tyogdni. Dodatkową zaletą zabiegów odkomarzania jest możliwość wykonania ich prawie na każdym terenie. 

Nasza firma oferuje skuteczne zabiegi:

 • Odkomarzania ogrodów, ogródków,
 • odkomarzanie działek przydomowych,
 • odkomarzania pól namiotowych, pól golfowych
 • odkomarzania parków, terenów miast,
 • odkomarzanie placów zabaw,
 • odkomarzanie terenów otwartych,
 • odkomarzanie inny obiektów.

Szukasz firmy zajmującej się odkomarzaniem ogrodów, działek, terenów? Skontaktuj się z nami! Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży dezynsekcji.

Tel.: +48 505 177 654, email: biuro@insektpol.pl

Odkomarzanie preparaty

Na polskim rynku dostępnych jest bardzo dużo preparatów chemicznych wykorzystywanych do odkomarzania. Tak jak wiele dostępnych jest środków tyle jest opinii na ich temat. Ważne przy wykonywaniu zabiegów odkomarzania jest odpowiednie doświadczenie przy tego typu działaniach aby były one skuteczne oraz wykonane w bezpieczny sposób nie zagrażający otoczeniu i osobm przebywającym na ich terenie. Aktualnie bardzo często klienci wykonujący zabiegi we własnym zakresie bez odpowiedniej wiedzy o stosowaniu środków chemicznych i narzekają, że stosowane preparaty nie działają. Należy pamiętać, że nie odpowiednie użycie środków do dezynsekcji skutkuje ich nieskutecznością i może spowodować więcej problemów niż zalet.

Odkomarzanie cena

Cena odkomarzania uzależniona jest od kilku czynników, takich jak wielkość działki poddawanej zabiegowi, zastosowanej metodzie oraz jakości zastosowanych środków do zwalczania komarów. Doświadczone firmy ddd stosują droższe środki wysokiej jakości utrzymujące się przez dłuższy od wykonania zabiegu, dlatego cały zabieg może być droższy.

Darmowa wycena odkomarzania! Zadzwoń +48 505 177 654

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.