swietogesi3

dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja

Dnia 19.07.2015 r. firma Insektpol miała przyjemność brać udział w festynie rodzinnym organizowanym w Biskupcu koło Iławy z okazji XII Swięta Gęsi. Sama impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców miejscowości jak również pobliskich terenów. Nie pierwszy raz nasza firma miała przyjemność prezentować się swoim klientom na tego typu imprezach. Jednak musimy przyznać, że niedzielne popołudnie było dla nas dużym wyzwaniem. 

ozonowanie, fumigacja, gazowanie

Nasza grupa odpowiednio wyszkolonych pracowników z sektora rolniczego jak również i pozostałych sektorów gospodarki kraju oferowała odwiedzającym szeroką wiedzę na temat dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Prezentowali oni najnowsze osiągnięcia techniczne w dziedzinie dezynfekcji linii pojenia, odstraszania ptaków oraz innych pokrewnych usług z branży D.D.D

insektpol, chemicalpol, corneco, docte

Mamy nadzieję, że jeszcze nie jednokrotnie będziemy mieli okazję brać udział w podobnych imprezach co pozwali nam zaprezentować się z jak najlepszej strony. INSEKTPOL ma na celu dopasowanie swoich usług do potrzeb konkretnych klientów co pozwala jeszcze efektywniej dokonywać odpowiednich zabiegów wymaganych przez naszych aktualnych i nowych klientów. 

Tagi: insektpol, dezynfekcja Warszawa, deratyzacja Olsztyn, dezynsekcja Poznań, fumigacja Wrocław