Laboratorium Badań Epidemiologiczno-Klinicznych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej jasno wskazuje, że ozonowanie jest jedną z najskuteczniejszych metod zwalczania insektów, pleśni, grzybów i intensywnych zapachów. Jeśli więc w Twoim domu pojawią się sygnały bytowania robaków, tj. karaluch czy mrówki, a mieszkańcy odczuwają problemy z koncentracją lub zgłaszają złe samopoczucie — postaw na ozonowanie Gdynia od Insektpol!

Ozonowanie mieszkania Gdynia

Ozonowanie pomieszczeń (np. ozonowanie Warszawa) to złożony i profesjonalny proces oczyszczania i dezynfekowania powierzchni przy pomocy ozonu — tj. alotropowej odmianie tlenu, która składa się z trójatomowych cząsteczek. Ze względu na swoje właściwości, stosowany jest nie tylko do dezynsekcji wody, ale także — do dezynsekcji powierzchni, mebli i całych pomieszczeń. Szacuje się, że regularne ozonowanie mieszkań w Gdyni może zmniejszyć częstotliwość przeziębień nawet o 50%! Oznacza to, że metoda ta jest znacznie skuteczniejsza niż np. promieniowanie UV i stosowanie filtrów HEPA.

Wynika to z faktu, że drobnoustroje i wirusy osadzają się na wielu powierzchniach, a proces ich intubacji trwa nawet kilka dni. Niewidoczne dla oczu mikroorganizmy mogą przyczynić się do wielu schorzeń — nierzadko wpływając na samopoczucie wszystkich mieszkańców (i zwierząt domowych). Aby zmniejszyć ryzyko kontaktu z drobnoustrojami, specjaliści rekomendują regularne przeprowadzanie ozonowania. Podobnie, gdy w mieszkaniu zagościł insekty, które są nosicielami wielu chorób (m.in. czerwonki, zapalenia wątroby, cholery). 

Co ważne — ozonowanie pomieszczeń w Gdyni to także skuteczna forma prewencji i zabezpieczenia przed powyższymi zagrożeniami. 

Ozonowanie pomieszczeń Gdynia

Ozonowanie w Gdyni to proces przeprowadzany nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w pomieszczeniach publicznych i zakładach pracy. Szczególnie ważne jest, aby przeprowadzać ów zabieg w hotelach, restauracjach, szpitalach, przedszkolach, szkołach i klinikach, gdzie zwiększone jest ryzyko wystąpienia drobnoustrojów i wirusów. 

Warto także potraktować go jako formę prewencji i zabezpieczenia pracowników, pacjentów i maluchów, uczestniczących w zajęciach dydaktycznych. 

Pamiętaj, że samodzielne ozonowanie zwykle nie przynosi oczekiwanych rezultatów i — niestety — jest zwykłym przepalaniem budżetu. Proces ten wymaga bowiem odpowiedniego sprzętu, znajomości różnorodnych technik, a także doświadczenia. Nie trać więc czasu na nieprzetestowane techniki i magiczny sprzęt, który ma usunąć ogrom bytujących mikroorganizmów — tu liczy się maksymalna skuteczność!

Biorąc więc pod uwagę, że na szali jest zdrowie Twoich bliskich lub pracowników — powierz to zadanie doświadczonej firmie, która dysponuje profesjonalnym sprzętem. Taką firmą jest Insektpol, który dostosuje ofertę i wycenę pod indywidualne potrzeby Klienta. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o innych naszych usługach — tj. dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja. Zaufaj naszemu doświadczeniu — wybierz skuteczne metody, które naprawdę działają!