Ozonowanie Olsztyn to profesjonalna usługa, którą przeprowadza się w celu likwidacji drobnoustrojów i bakterii. Te nierzadko są źródłem alergii i poważnych schorzeń, tj. dur brzuszny czy cholera. Szacuje się, że zabieg jest w stanie zmniejszyć częstotliwość zachorowań i przeziębień nawet o 50%. Dlatego też tak ważne jest, aby przeprowadzać go regularnie — również w ramach prewencji. 

Ozonowanie pomieszczeń Olsztyn

Ozonowanie pomieszczeń w Olsztynie przebiega w zamkniętym wnętrzu, wyłącznie z wykorzystaniem sprawdzonych metod i doświadczonej ekipy. Proces ten, jak sama nazwa wskazuje, bazuje na ozonie — tj. na alotropowej odmianie tlenu, która składa się z trójatomowych cząsteczek. Zabieg ma na celu nie tylko usuwać drobnoustroje, ale także neutralizować intensywne zapachy i usuwać insekty, które mogą być źródłem wirusów i drobnoustrojów, atakujących zarówno mieszkańców, jak i zwierzęta domowe. 

Co ważne — proces ten jest proekologiczny, a substancja jest całkowicie przyjazna dla środowiska.

Ozonowanie mieszkań Olsztyn

Ozonowanie mieszkań w Olsztynie dotyczyć może także całych bloków i gospodarstw domowych. Cały proces zwykle trwa od kilku do kilkudziesięciu minut (w zależności od zastosowanej techniki i metrażu), dlatego też z powodzeniem można go powielać i wykonywać w środku tygodnia. Specjaliści radzą, aby cały proces powtarzać co kilka miesięcy — nawet jeśli na pierwszy rzut oka nie widać bytowania insektów. 

Ozonowanie biur Olsztyn

Ozonowanie biur Olsztyn to idealna propozycja dla zakładów pracy, magazynów, hal i dużych powierzchni, w których przebywa wielu pracowników. Sprawny proces nie wpływa negatywnie na system pracy — specjaliści podkreślają bowiem, że pracownicy mogą wrócić do budynku po nawet kilku godzinach. Dlaczego? Ozon samoistnie rozpada się do tlenu w ciągu kilku minut — to wtedy pomieszczenie staje się gotowe do ponownego używania. 

Ozonowanie obiektów Olsztyn

Ozonowanie obiektów w Olsztynie (podobnie jak ozonowanie Warszawa) obejmuje nie tylko zakłady pracy i mieszkania, ale także wszelkie budynki użyteczności publicznej, magazyny, hale, szkoły i szpitale. Zabiegi te mają bowiem na celu nie tylko zlikwidować insekty, ale także pozbyć się intensywnych zapachów (np. papierosów), pleśni i grzybów. Skuteczność dezynfekcji za pomocą ozonu jest znacznie wyższa niż promieniowania UV i stosowanych filtrów HEPA. Dlatego też metodę tę można zastosować również na konkretnych obiektach i przedmiotach.

Ozonowanie hoteli Olsztyn

Ozonowanie hoteli w Olsztynie to sługa dedykowana hostelom, aparthotelom oraz apartamentom do wynajęcia, które chcą zapewnić swoim gościom najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Charakter takiego miejsca nakazuje przeprowadzać zabieg nawet co kilka miesięcy — zwłaszcza jeśli dostrzeżono objawy pleśni lub grasujących owadów, tj. karaluchy, pluskwy czy mrówki. 

Ozonowanie Olsztyn cena

Ozonowanie Olsztyn — cena uzależniona jest od metrażu, zastosowanych metod, koniecznych działań ze strony firmy Insektpol. Nie bazujemy na sztywnych cennikach i szablonach, dlatego też zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem oraz do zapoznania się z pozostałymi usługami — tj. dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja. 

Nie czekaj, aż w Twoim domu lub biurze pojawią się insekty i grzyb — postaw na prewencję i zadbaj o swoje zdrowie!