dezynfekcja karetek

W całym kraju to służby takie jak ratownicy medyczni, pielęgniarki, policjanci i strażacy są na pierwszej linii w walce z koronawirusem. Jesteśmy świadomi jak duże zagrożenie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2 i jak narażeni są na niego pracownicy służb publicznych, dlatego chcemy ich nieodpłatnie wesprzeć. Nasza firma oferuje darmową dezynfekcję karetek i radiowozów.

Dlaczego dezynfekcja karetek i radiowozów jest ważna?

Wirusy po zasiedleniu powierzchni mogą pozostawać na nich aktywne od kilku godzin nawet do kilkunastu dni. Na obecny moment nie jesteśmy w stanie potwierdzić przez jak długi czas Koronawirus stanowi zagrożenie pozostając na powierzchniach. Pierwsze objawy u chorych mogą pojawić się nawet po 2-3 tygodnia, a chorzy w tym czasie zarażają!

Ozonowanie karetek pogotowia

Dezynfekcja pojazdów poprzez Ozonowanie

Ozonowanie to skuteczna metoda dezynfekcji przyczyniająca się do zwalczania 99 procent wirusów, bakterii i innych roztoczy rozwijających się wewnątrz pojazdów. Sam zabieg trwa około 30 minut a normalnie koszt takiej usługi waha się w granicach 80 – 150 zł. Dla bezpieczeństwa należy dezynfekować powierzchnie z którymi mieli kontakt chorzy lub podejrzani o chorobę a najprostszą metodą dezynfekcji takich powierzchni jest właśnie ozonowanie.

Więcej o ozonowaniu 

Zapraszamy do kontaktu

INSEKTPOL
tel.: +48 505 177 654
email: biuro@insektpol.pl

Ozonowanie karetek w szpitalu