Ozonowanie przedszkola

Ozonowanie przedszkola. Wszystkie osoby narażone są na różnego rodzaju wirusy, grzyby, bakterie i drobnoustroje. Wszystkie te zagrożenia występują w każdym znanym człowiekowi miejscu: mieszkania, domu, szpitale, środki komunikacji publicznej i pozostałe miejsca stwarzające odpowiednie warunki do rozwoju tego typu zagrożeń. Należy zaznaczyć że żłobki i przedszkola zajmują jedno z czołowych miejsc w hierarchii zagrożenia dla zdrowia. Powoduje to wiele czynników: odseparowanie pomieszczeń  od zewnętrznych zagrożeń, pozostałości żywności, duża ilość dzieci, które nie zawsze zachowują zasady higieny. Jeśli do tego dołożymy brak firmy zajmującej się monitoringiem i kontrolowaniem występujących gryzoni i owadów. Możemy być pewni, że ekspansja mikroorganizmów jest bardzo wysoka.

Kiedy ozonować przedszkole

W takich sytuacjach zaleca się przeprowadzanie dezynfekcji metodą ozonowania. Ozon jako alotropowa odmiana tlenu ma wysokie właściwości utleniające i idealnie spełnia się w roli dezynfekanta. Dzięki czemu zapewnia wysoką skuteczność zabiegu, pozostawiając świeży zapach jak po burzy.

ozonowanie dezynfekcja przedszkola szkoły

Dodatkową bardzo istotną zaletą powyższej metody jest brak działania zagrażającego życiu człowiekowi, a w tym wypadku dzieciom. Ozon nie uszkadza żadnych elementów wyposażenia przedszkola takich jak: meble, zabawki, akcesoria kuchenne i inne. Zwalczając przy tym wszystkie rodzaje wirusów, drobnoustrojów, bakterii, zarazków i grzybów.

Oferta ozonowania przedszkoli

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i posiadaniu najnowszych technologii nasza firma jest wstanie w szybkim czasie doprowadzić do 100% likwidacji zagrożeń i zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich użytkowników przedszkola. Nie kiedy dochodzi do sytuacji, w których właściciele takich placówek korzystają z usług ozonowania w ostatecznych sytuacji co jest błędne. Jest to tania i bardzo efektywna metoda dezynfekcji zalecana przez wiele firm DDD. Jednak nie każda wykonuje daną operację rzetelnie z zachowaniem odpowiedniego stężenia.

Tel.: +48 505 177 654, email: biuro@insektpol.pl