22 kwietnia 2014

Zwalczamy profesjonalnie…

Przykre zapachy w domu/mieszkaniu

Zajmujemy się likwidacją przykrych zapachów przy użyciu chemicznych oraz niechemicznych metod dezynfekcji. Najpopularniejszą z nich jest ozonowanie. Ozon jest jednym z najskuteczniejszych dezynfektantów. Ma on działanie bakteriobójcze oraz dezynfekcyjne. Główną zaletą ozonu jest to, że zabija przykre zapachy, a nie tylko maskuje je. Utlenia się całkowicie dlatego jest bezpieczny dla ludzi. Ozon idealnie sprawdza się w walce z grzybami, pleśnią, ponieważ wykazuje również działanie bakteriobójcze.

Zalety ozonu: 

  • usuwanie zapachu spalenizny,
  • poprawa jakości powietrza,
  • usuwanie zapachu dymu tytoniowego, spalonego oleju.

Stosujemy również chemiczne metody dezodoryzacji stosując specjalistyczne preparaty przeznaczone do tego typu zabiegów.

Zwalczanie insektów i innych szkodników

Karaluchy, mrówki, muchy to tylko niektóre ze szkodników żyjących wśród siedzib ludzkich. Ze względu na ich zależność od człowieka, a raczej żywności przez niego przechowywanej ciężko jest się ich pozbyć nawet w najczystszych domach. Owady te przenoszą zarazki chorobotwórcze oraz zanieczyszczają żywność odchodami. Największy problem w związku z tym pojawia się kiedy ich obecność stwierdza się w restauracjach, magazynach z żywnością czy zakładach przetwórstwa spożywczego. Walka z nimi nie jest łatwa, im prędzej zostaną zauważone tym łatwiej jest je wytępić. 

Pluskwy, pchły, wszy, komary to najbardziej dokuczliwe pasożyty człowieka. Kłując skórę żywią się krwią ludzką i zwierzęca. Choć walczyć można z nimi na wiele domowych sposobów z praktyki wiemy, że najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie preparatów chemicznych. Pomagamy w uporaniu się z tym dla niektórych wstydliwym problemem z zachowaniem pełnej dyskrecji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.