zwalczanie20kret w

Zwalczanie kretów

Kret to małe zwierzątko, porośnięte niedługim futrem. Z racji tego, że całe życie spędza pod ziemią, gdzie jest ciemno, nie rozwija się u niego wzrok. Ma za to doskonały słuch oraz umiejętność wyczuwania nawet najmniejszych drgań podłoża. W swoim naturalnym środowisku kret drąży długie tunele. Podczas tego procesu dochodzi do niszczenia korzeni roślin, które później mogą obumierać. Dlatego też człowiek za wszelką cenę chce pozbyć się szkodnika.

Krety uważane są za bardzo szkodliwe zwierzęta. Niszczą trawniki oraz inne, niekiedy cenne dla ogrodnika uprawy. Największym problemem, jaki płynie podczas zwalczania kretów, jest fakt, iż szkodniki te są pod ścisłą ochroną. Nieodpowiednie zwalczanie kretów może zakończyć się karą. Aby cały proces przebiegał zgodnie z prawem, należy zwrócić się do odpowiednich organów o zezwolenie. Kiedy dokument zostanie doręczony, można przystąpić do wyboru najlepszych metod zwalczania kretów.

Gazowanie kretów

Gazowanie to jedna z najskuteczniejszych metod do walki z kretami. Działanie jest praktycznie natychmiastowe. Ponadto, podczas tego procesu, rośliny (także trawnik) nie niszczą się.

Innym sposobem do walki z kretem można zaliczyć świece dymne. Paląca świeca umieszczana jest w zamkniętym kretowisku, po czym zostaje przykryta ziemią. W kontakcie z wilgotną ziemią, zamienia się w istną truciznę- fosforowodór.

Do zwalczanie kretów można także posłużyć się dostępnymi na rynku pułapek, których zadanie jest schwytanie szkodnika. Jednak metoda ta nie jest często używana przez ogrodników, z racji późniejszej konieczności pozbycia się szkodnika.

Nierówna walka z kretem – jak pozbyć się kreta z ogrodu

Zdarza się tak, iż nawet pomimo najdoskonalszych środków do walki z kretem nie możemy pozbyć się go. Wówczas najlepszych rozwiązaniem będzie pomoc fachowców, którzy na co dzień podejmują się usuwania kretów. Profesjonalna obsługa wybierze najtrafniejsze produkty, dając tym samym gwarancję pozbycia się szkodnika.

Nasza firma wybiera tylko sprawdzone i bezpieczne rozwiązania oraz nowoczesne i skuteczne produkty. Ponadto, duże doświadczenie w tej dziedzinie pozwala przeprowadzić zabieg szybko i efektywnie. Przystępne ceny oraz odpowiednie kompetencje naszej kadry gwarantują wykonanie pracy na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie jesteście Państwo przekonani, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

firma zwalczająca krety

Zwalczanie Kretów Warszawa

Zwalczanie Kretów Olsztyn

Zwalczanie Kretów Gdańsk

Zwalczanie Kretów Gdynia

Zwalczanie Kretów Toruń

Zwalczanie Kretów Bydgoszcz

Zwalczanie Kretów Nowe Miato Lubawskie

Zwalczanie Kretów Brodnica

Zwalczanie Kretów Grudziądz

Zwalczanie Kretów Iława

Zwalczanie Kretów Elbląg

Zwalczanie Kretów Włocławek

Zwalczanie Kretów Kwidzyń

Zwalczanie Kretów Ostróda

Zwalczanie Kretów Rypin

Zwalczanie Kretów Działdowo

Zwalczanie Kretów Malbork

Zwalczanie Kretów Pasłęk

Zwalczanie Kretów Pruszcz Gdański

TAGI: Zwalczanie kretów Warszawa, gazowanie kretów Olsztyn, metody tępienia kretów Gdańsk, firma zwalczająca krety Toruń, gaz na krety,