02 sty

Dezynfektol B – jako preparat stosowany do mat dezynfekcyjnych

Dezynfektol B to nowoczesny preparat biobójczy służący do dezynfekcji czyli odkażania. Dezynfektol B w swoim składzie zawiera importowane z USA czwartorzędowe sole amoniowe, które są bezpieczne w użytkowaniu. Czwartorzędowe związki amoniowe powstają w wyniku reakcji amin trzeciorzędowych z alkilohalogenkami lub chlorkiem benzylu.

Dezynfektol B zabija chorobotwórcze drobnoustroje do których należą: wirusy, bakterie, grzyby i pierwotniaki. Skutecznie niszczy grzyby pleśniowe i ich zarodniki. Jednocześnie jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt domowych i środowiska. Szybko ulega biodegradacji i nie zatruwa środowiska. Dzięki tylu zaletom Dezynfektol B znalazł ogromne zastosowanie. Preparat ten przeznaczony jest do przemysłowego mycia i dezynfekcji zbiorników, opakowań zbiorczych, urządzeń i instalacji, mających kontakt z żywnością oraz powierzchni hal produkcyjnych, magazynów i środków transportu żywności oraz w przemyśle spożywczym.

Dezynfektol B polecany jest do stosowania w połączeniu z matami dezynfekcyjnymi. Idealnie nadaje się jako dezynfektant naniesiony na maty do odkażania obuwia, kół pojazdów, wózków czy nóg zwierząt. Dezynfektol B można stosować w formie rozcieńczonej na maty przejściowe i przejazdowe poprzez nasączenie ich, tak aby pozostały wilgotne. Gdy środek dezynfekcyjny wyschnie albo mata jest mokra dezynfekcja może nie odnieść pożądanych efektów. Należy pamiętać, że odkażanie za pomocą mat dezynfekcyjnych jest wtedy skuteczne, gdy preparat uzupełniany jest na bieżąco.

dezynfektol b

 

Dezynfektol B działa biobójczo na drobnoustroje takie jak:

  • Escherichia Coli,

  • Proteus vulgaris,

  • Staphylococcus aureus,

  • Pseudomonas aeruginosa,

  • Enterococcus hirae,

  • Candida albican,

  • Aspergillus Niger

Dezynfektol B nie wywołuje zachorowań i odczynów alergicznych oraz nie powoduje zniszczeń, korozji i zmiany barwy odkażanych obiektów.

Jesteśmy producentem MAT DEZYNFEKCYJNYCH, więcej informacji na temat doboru, spraw technicznych i ceny pod nr. tel. 690 900 068

TAGI: Dezynfektol B, Preparat do mat dezynfekcyjnych, czym nasączać maty dezynfekcyjne, producent mat dezynfekcyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.