roztocza zwalczanie

Roztocza Zwalczanie

Zwalczanie roztoczy

Poważne powikłania związane z alergiami na roztocze takie jak miedzy innymi astma i nieżyt nosa wiążą się z koniecznością zwalczania tych pajęczaków.

Najbardziej popularne metody to regularne odkurzanie pomieszczeń, pranie pościeli i zwalczanie roztoczy za pomocą preparatu Allergoff® PRO. Niestety usunięcie całego kurzu z pomieszczeń nie jest możliwe, a pościele w rzadko którym miejscu prane są z częstotliwością wystarczająco wysoką aby zapewnić pełnić, że będą one w miarę wolne od alergenów.

Allergoff PRO co to jest?

Allergoff® PRO to profesjonalny preparat do zwalczania roztoczy. Już jednokrotne użycie allergoff PRO umożliwia unieszkodliwienie alergenów roztoczy na nawet pół roku. Unieszkodliwienie alergenów przekłada się na zminimalizowanie lub zlikwidowanie objawów alergii u alergików przebywających w miejscu w którym zastosowano allergoff PRO . Jedynie kilka starannie wybranych przez producenta tego preparatu firm w tym firma insektpol uzyskało od producenta tego preparatu licencję na przeprowadzanie usługi zwalczanie roztoczy za pomocą allergoff PRO.

Jak wygląda zabieg z użyciem preparatu Allergoff® PRO

Zabieg z użyciem preparatu Allergoff® PRO polega na opryskaniu tym preparatem miejsc w których stężenie kurzu jest największe. Miejscami tymi są miedzy innymi dywany, tapicerowane meble, łóżka i materace.

Sposób działania Allergoff® PRO

Allergoff® PRO zwalcza szeroką gamę alergenów. Obok wspomnianych alergenów roztoczy zwalcza on wchodzące w skład kurzu alergeny pyłków, grzybów pleśniowych i zwierząt domowych. Wysoka skuteczność allergoff® PRO wynika z zastosowania w nim innowacyjnych technologii, które nie są dostępne w innych preparatach zwalczających roztocza.

Allergoff® PRO Ma postać zawiesiny zawierającej mikrokapsułki wewnątrz których znajduje się substancja czynna-benzoesan benzylu. Substancja ta z jednej strony neutralizuje alergeny, a z drugiej uniemożliwia im unoszenie się w powietrzu. Benzoesan benzylu uwalnia się stopniowo przez pół roku dzięki czemu zapewnia on długotrwałą ochronę przed alergenami.

Wysokie bezpieczeństwo preparatu Allergoff® PRO oznacza, że może on być stosowany wszędzie tam, gdzie pojawiają się osoby ciepiące z powodu alergii w tym między innymi na terenie domów seniora, uzdrowisk, hoteli i innych. Szczególnie często Allergoff® PRO używany jest w miejscach w których przebywają dzieci w tym między innymi w pokojach dziecięcych, żłobkach i przedszkolach.

Dlaczego warto zastosować allergoff PRO?

Zastosowanie allergoff PRO w danym miejscu umożliwia zdobycie certyfikatu „Środowisko przyjazne dla alergików”. Certyfikat ten świadczy on o wysokiej dbałości o klientów danego miejsca. Może on zostać użyty w prowadzonych działaniach marketingowych..

Spośród wielu miejsc, które mogą uzyskać ten certyfikat szczególnie duże korzyści przynosi on przedszkolom i żłobkom. Alergie wśród dzieci stają się coraz powszechniejsze. W związku z tym coraz więcej jest rodziców, którzy starają się uchronić swoje dzieci przed alergenami. Dlatego wybierają oni żłobki lub przedszkola w których ich ilość będzie możliwie najmniejsza. Najlepszym sposobem na przekonanie rodziców, że dany żłobek lub przedszkole są właśnie takim miejscem jest oznaczenie go certyfikatem Allergoff PRO. Podobne korzyści daje uzyskanie tego certyfikatu pensjonatom i hotelom.