Turniej ten zorganizowano w celu zebrania pieniędzy na dokończenie budowy boiska przy Domu Dziecka w Pacółtowie w tym między innymi wybudowanie piłko-chwytu. Organizatorami turnieju byli: Nowomiejskie Stowarzyszenie Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Błękitna Mila”, Fundacja imienia Działyńskich i LGD Ziemia Lubawska. Turniej wspierany był przez firmy NC+ i Szynaka meble.

W dniu turnieju panowała piękna, słoneczna pogoda wyjątkowo sprzyjająca grze w piłce nożnej. Grę i kibicowanie umilała zebranym osobom grająca muzyka. 

Turniej rozpoczęto o godzinie 15:00. Rozgrywki toczyły się w systemie każdy z każdym. Ponieważ II Charytatywny Turniej dla Firm był turniejem jednodniowym długość poszczególnych meczów skrócono z 90 do 20 minut co umożliwiło rozegranie wszystkich zaplanowanych spotkań w ciągu jednego dnia.

charytatywny-mecz-insektpol

Przebieg meczy

Na boisku Szkoły Podstawowej numer 2 w Nowym Mieście Lubawskim starły się ze sobą  drużyny Tedi-trans, Oldboys, NC+ Insektpol oraz Expom. Zwycięzcą całego turnieju została grająca w jasnoniebieskich koszulkach drużyna Tedi-Trans. Drugie miejsce zajęła drużyna Oldboys. W środku stawki, na trzecim miejscu uplasowała się drużyna NC+. Grająca w białych koszulkach firma Insektpol zajęła czwarte miejsce. Piąte miejsce zajęła grająca w czerwonych koszulkach reprezentacja firmy expom. Szczególnie dumni jesteśmy z naszego bramkarza Krzysztofa Bizona Brudzińskiego, który otrzymał zaszczytny tytuł najlepszego bramkarza całego turnieju. Jako potwierdzenie tego sukcesu otrzymał on statuetkę przedstawiającą bramkarza z sukcesem broniącego bramkę przed piłką lecącą w jej górny róg. Najlepszym piłkarzem całego turnieju został Sylwester Bukowski z drużyny Tedi-Trans. Przyznano też kilka innych tytułów indywidualnych. Bartek Dreszler z drużyny Oldboys otrzymał tytuł króla strzelców, a Grzegorz Pawlak z drużyny Expom odebrał nagrodę fair play. Wyróżniony został również Maciej Kordalski i Marian Kisiel. 

Charytatywny Cel

Mecz sędziował Piotr Kamiński, a całą imprezę fotografował Zbigniew Kremski. Na zakończenie turnieju, na boisku przy Domu Dziecka w Pacółtowie rozegrano mecz gwiazdy kontra dzieci, a uczestnicy wraz z kibicującymi im rodzinami posilili się pyszną grochówką przygotowaną przez panią Halinę.

mecz-nowe-miasto-lubawskie

insektpol-team-drużyna

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.