CORNECO – gazowanie kościoła

Firma CORNECO przykryła świątynie folią. Mieszkańcy i wierni nie mogli się nadziwić obserwując tak wielki obiekt który zmienił się w namiot. To działania podjęte przez specjalistyczną firmę Corneco tępiącą owady w drewnie, która zwalczała w świątyni Spuszczela Pospolitego. Firma Corneco już kolejny raz pokazała jak wielkie i skuteczne prace jest w stanie wykonać. Działania spacjalistów z firmy CORNECO okazały się nie tylko imponujące i bezpieczne, ale tez wysoce profesjonalne. Grupa Corneco jest niewątpliwym liderem w swojej branży, a działania i sukcesy są znane nie tylko w kraju, ale też za granicą. Fumigacja ( gazowanie ) kościoła, cerkwi to bardzo odpowiedzialne zadanie, które Corneco wykonało w 100%.

Fumigacje kościoła wykonywali specjaliści z firmy Corneco pod nadzorem Konserwatora Zabytków.

Firma Corneco wykonuje usługi z zakresu zabezpieczania budynków z drewna przed szkodnikami. Na rzecz swoich klientów Corneco wykonuje z powodzeniem usługi fumigacji, dezynsekcji gazowej, impregnacji, iniekcji ciśnieniowej, dezynsekcji beztlenowej i dezynsekcji mikrofalowej (zwalczanie ksylofagów mikrofalami). Jakość usług została doceniona przez wielu klientów, a dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy, Corneco swoje usługi wykonuje również dla klientów zagranicznych.

TAGI: Gazowanie Kościoła, Corneco sp. z o.o., Fumigacja cerkwi, Grupa CORNECO, Zwalczanie owadów w drewnie, Dezynsekcja świątyni, Firma zwalczająca owady żerujące w drewnie,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.