piknik 2 scaled

W dniu 19.06.2015 r. firma Insektpol miała przyjemność uczestniczyć w Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez firmę Agro Artim sp. z o.o. W celu przedstawienia swojej oferty jak również pokazanie najnowszych osiągnięć w branży dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Przygotowanie odpowiedniego stanowiska i wybranie kilku poszczególnych usług dopasowanych do tematyki imprezy z naszej szerokiej gamy działań przedstawionych na stronie internetowej było nie lada wyzwaniem. Jednak zaprezentowanie się w tak znaczącym miejscu było dla nas bardzo ważne.

 

insektpol, sektor rolniczy, wielbark

Odpowiednio dobrana grupa posiadająca odpowiednią wiedzę praktyczną i naukową  na temat walki ze szkodnikami, jak również odstraszania,ochrony i pozostałych aspektów związanych z branżą DDD. Reprezentowała naszą firmę i przedstawiała nasze produkty, zapraszając do rozmowy uczestników pikniku. Udzielali wsparcia i przekazywali swoją wiedzę osobą szukającym odpowiedzi na zadawane pytania związane z działalnością firmy, branżą dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji oraz ochrony swoich domów, mieszkań przed szkodnikami. Również rolnicy dla których głównie został zorganizowany ten piknik mogli zasięgną informacji o najnowszych technologiach, obejrzeć nowoczesne maszyny (SpeedBox) oraz posłuchać o metodach ochrony roślin i magazynów z przechowywanym zbożem.

Firma Insektpol rozdawała pamiątkowe balony oraz nowe katalogi z ofertą przeznaczoną w szczególności dla naszych klientów z sektora rolniczego. Upominki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników Pikniku Rodzinnego. Cała impreza natomiast odbyła się w przyjemnej atmosferze mimo nieprzyjemnej pogody i padającego deszczu. W przyszłości mamy nadzieję, że bęziemy mieć okazję częściej spotykać się z naszymi klientami właśnie na tego rodzaju imprezach.

Tagi: deratyzacja Olsztyn, dezynsekcja Kraków, ozonowanie Wrocław, fumigacja Katowice