Innym intruzem z którym walczy firma INSEKTPOL są kuny które często zamieszkują poddasza, strychy, w kanałach wentylacyjnych czy umiejscawiają się na podwieszanym suficie.

Odłowienie kuny nie jest prostą czynnością, gdyż nie tylko u tych zwierząt występuje neofobia (strach przed nowym) co powoduje, że nie chcą one wchodzić do pułapek żywołownych mimo to, że zastosowano w nich pyszną i atrakcyjną dla nich przynętę. Ale też w przypadku nie profesjonalnej próby odłowienia tych dzikich zwierząt zwiększa się ich czujność co przekłada się na dłuższy czas pracy i zwiększenie działań potrzebnych do osiągnięcia sukcesu. Nie tylko kuna domowa ( kamionka ) , kuna leśna ( tumak ) ale też tchórze, norki i lisy często powodują dyskomfort gdy występują w miejscach zamieszkałych przez ludzi. Odławianie kun, dzikich zwierząt, metody odławianie czy odstraszanie nie są prostymi czynnościami dlatego warto skontaktować się z profesjonalną firmą, która działa skutecznie i szybko. Działanie wykonujemy na terenie całej polski, a w szczególności na terenie miast: Warszawa, Płock, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Otwock, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Kuny Pruszków, Odławianie Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Elbląg, Iława, Ostróda, Mrągowo, Szczytno, Mława, kuny Niddzica, Grudziądz etc.

Firma Insektpol stosuje metody chemiczne, fizyczne oraz biologiczne które mają na celu odławianie i odstraszanie dzikich zwierząt :kotów, kun, lisów, tchórzy, norek etc. Metody mechaniczne to np. pułapki żywołowe, chemiczne to repelenty –preparaty odstraszające dzikie zwierzęta , a mechaniczne to likwidacja źródła dostępu szkodników, uzupełniania nieszczelności budynku etc.

Insektpol służy też wynajmem pułapek na kuny, oraz sprzedażą środków odstraszających dzikie zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.